четвер, 1 серпня 2013 р.

Кошенятко

Кошенятко

Одне маленьке кошенятко страшенно не любило вставати зранку. Ненавиділо просто так ті паскудні  машинки, які жахнючо шуміли зранку, какофонічно вбивали тишу, спотворювали гармонію, дратували ще сплячі вушка і називалися чомусь будильниками. Кошенятко ніяк не сприймало цього всього і вважало, що справа то була у якійсь великій брехні.
Словом, одного ранку кошенятко проснулося, зафайдолило ногою якогось випадкового будильника, потягнулося і тремтячим голосом констатувало факт:
     -    Дуже мене щось мучить і не відпуска. Якась миша відьмакує. Молока!
Про молоко кошеня заволало жалісно. Воно потягло одну лапку, лапка трохи трусилася. Інша злегка від’їхала в інший бік.
 Якийсь котко, побликуючи окулярами, хитро всміхнувся і спитався про сметанку щось, але кошенятко не мало сметанки. Кошенятко хотіло тільки молока і щоб перестала труситися хоча б ліва задня лапка.
Коли все про все вже скінчилося, всі попили молочка чи поїли сметанки, трошечки заспокоїли свої пухнасті вушка муркотінням з Криму, то кошенятко згадало, що воно філософ і зачало свої філософські рефлексії.
От чому, - думало кошенятко, - коти так не люблять воду, а лапки в мене аж стрибають від дзенькання крапель під кримське муркотання, називається «Чача»? І чому якась машинка то будильник, а я, кошенятко, яке нявчу, і так зранку лапаю вас за ноги, що трусяться аж лапки і хвостик, і не буджу вас? Та бодай вас миші зранку будять, а не я!
І ще трішки кошенятко роздумувало про садизм. Якась какофонія може бути садистична, як і відсутність молочка чи сметанки, але то хіба садизм? Садистично будять нас зранку кошенятка.
Власне, подумало так кошенятко, понявчало, покрутилося трохи на місці, незрозуміло з якою метою, бо і хвостик не дуже лапало, але потім щось запорпало в якісь папери, і ще трішки щось понюхало під хвостиком, і вирішило ще порефлексувати.
Що то є миші? – думало собі кошенятко. Скільки ту мишу не лапай і не вистежуй, котком вона не стане. І молока в них немає. Якось так було, лапало кошенятко одну мишу, а вона в одній нірці сиділа, кошенятко чаїлося, нагостреним кігтиком цілилося, дуже хтіло ту мишу злапати за хвіст, але миша була тлуста! Лапай не лапай, за хвіст тягни не тягни, а таку масу не витягнеш! Мишатина! І ще там біля тої миші були інші котки, яку ту мишу і не тягали, але дуже хтіли кошенятка запросити в гості. Особливо одна гарна кіточка, яка теж часом ходила так на лапках, ніби їй молочка бракне, але яка чомусь причаювалася і пильнувала саме за кошенятком.
Рефлексувати можна і про кіточок. Такі вони, ті кіточки(( серед них купа дурнуватих панянок, і таке.
Словом, ту мишу не злапали, а кітку кошенятко зафайдолило. Хай ганя за мною, як я за мишами.
Кошенятко, яке завжди любило бавитися з іншими котками, яке б воліло з власним хвостиком бавитися, ніж на самоті бути, залишилося саменьке і вирішило нявчати соло!
А котки за ним таки плакали. Не тільки котки і кіточки, а навіть пташки, зокрема ластівки.
Ми б з тобою понявкали! Ми б пощебетали! Ми за тобою плакали, як за паном Богом! Бо муркотали ми раніше разом і ніби добре воно було!
І кошенятко плакало, як дорослий кіт. А зі своїх кіточок то й зі сміху, інколи.
А так і мусило після того нявчати соло. І нявчало. І добре воно було також.


Немає коментарів:

Дописати коментар